U bent al ervaren in de rol van Coördinator Hoofd BHV. U stelt het toch op prijs om af en toe met collega Hoofden BHV te sparren over beleidsmatige of juist operationele taken die bij deze functie horen. Hiervoor hebben wij de Terugkomdag Hoofd BHV in het leven geroepen. Tevens zullen onze ervaren instructeurs u bijpraten over de wijzigingen in de wet- en regelgeving.
Inhoud cursus Terugkomdag Coördinator Hoofd BHV
De arbeidsomstandighedenwet is de basis van deze opleiding. Centraal staan de taken van de Coördinator Hoofd BHV. Daarbij bespreken we ook de risico’s en restrisico’s voor de eigen werksituatie.
Voor aanvang van de cursus wordt er met iedere deelnemer contact gezocht om de leerdoelen te bepalen en op basis van de input van alle deelnemers, wordt de inhoud van de cursus definitief gemaakt. Dit kan betekenen dat de nadruk op de beleidsmatige kant van de Coördinator Hoofd BHV of de juist de operationele taken van deze rol komt te liggen.
Tijdens de cursus zullen een tweetal instructeurs uw vraagstukken met de collega’s Hoofden BHV bespreken en eventuele discussies in goede banen leiden.
Geldigheid van het diploma
Het diploma is onbeperkt geldig. Wel is het verstandig eens per jaar of eens per twee jaar een herhalingscursus te volgen.
Aantal deelnemers
6 tot 12